Thursday, 28.03.2024, 21:19

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Secret Societies iliti Tajna društva
Secret Societies iliti Tajna društva
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 21:13 | Message # 1
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Vjerujete li u nihovu zavjeru protiv čovječanstva, ili mislite da su oni pozitivna protuteža vladajućoj struji? Znate li za koje Tajno društvo? pripadate li kojem? Naravno, ne morate se izjasnit kojem, ako pripadate... biggrin

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
DrFaustDate: Saturday, 16.04.2011, 21:14 | Message # 2
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Ne vjerujem u njihuovu zavjeru protiv čovječanstva...
Ne znam ni za jedno posebno tajno društvo...
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 21:14 | Message # 3
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
ne znam za nikakvo tajno društvo, ali ako ti znaš slobodno napiši jer me zanima. sigurna sam da posoje, ali ne mora značit da postoji kakva zavjera protiv čovječanstva, iako me uopće ne bi čudilo. optitivna protuteža vladajućoj struji, sigurno postoje i takva

From beneath you, it devours.
 
Bamakhepa2Date: Sunday, 22.05.2011, 00:39 | Message # 4
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 20
Reputation: 0
Status: Offline
ko ima moc zeli ju zadrzati i prosiriti, no bih reko da prosjecna multinacionalna korporacija ima veci uticaj od prosjecnog tajnog drustva. A i to je pomalo opskurno. Masoni koji se najcesce spominju su puno manje politicni (barem po sluzbenom programu), iluminati tesko da postoje... napuhano..
 
frater_ISMI_Date: Friday, 10.06.2011, 12:40 | Message # 5
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 69
Reputation: 1
Status: Offline
Quote (witchdoctor_)
Vjerujete li u nihovu zavjeru protiv čovječanstva, ili mislite da su oni pozitivna protuteža vladajućoj struji? Znate li za koje Tajno društvo? pripadate li kojem? Naravno, ne morate se izjasnit kojem, ako pripadate...


-Pa, govori se o nekim zajednicama koje vladaju svijetom no realno za to nema mnogo dokaza. Istina da su mnogi bogati upravo članovi masonerije pa i od tuda dolazi stav da masoni vladaju svijetom. Iako ima i argumenata za i protiv, nekako sumnjam u sve to. Što se tiče same masonerije, mislim da su izgubili kvalitetu no možda sam u krivu...

-Ne znam da li su protuteža mainstream-u, možda, no drže žive ili pak oživljavaju neke stare kultove te vjerovanja i filozofiju kao i praksu. Iskreno, većina praktikanata u takvim zajednicama poput masonerije niti ne znaju kvalitetu i moć te važnost onoga što imaju jer ne poznaju simbolizam, a ono što znaju je minorno. Naravno, ne kažem da nema kvalitetnih zajednica i pojedinaca.

-pripadao sam jednom društvu no više nisam...razišli smo se zbog nesporazuma, udaljenosti ali pod mirnim okolnostima...


Equal Rights and Justice!
"Ljubio sam Ma'at i postao njezin ljubavnik. Njezin sam gospodar i rob!"
"The Method of Science, the Aim of Religion”
 
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Secret Societies iliti Tajna društva
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


witchcraft.do.am © 2024