Friday, 29.03.2024, 10:21

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Vampiri i vukodlaci
Vampiri i vukodlaci
Htio bih biti...
1.Vampir[ 0 ][0.00%]
2.Vukodlak[ 0 ][0.00%]
Answers total: 0
selma_9Date: Saturday, 16.04.2011, 20:30 | Message # 11
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 12
Reputation: 0
Status: Offline
a pitanje je sad ubrajaju li se ljudi oboljeli od onog nekog Reifeldovog sindroma( ako sam dobro napisala) u vampire i psihički poremećene osobe
mislim ne velim ja de ne postoje oni vampiri na koje smo navikli iz knjiga i filmova al neke se stvari ponekad možda pogrešno tumače..... rolleyes rolleyes rolleyes
 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 20:30 | Message # 12
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Medicinari onog vremena imali su veze sa medicinom kao ja sa astronomijom. Sjetimo se samo da su bolesnicima puštali krvi za najmanju bolest. U medicinskoj literaturi srećemo bolest pod nazivom hemofagija, što opisuje patološku želju za krvlju. Međutim to nema nikakve veze sa mitološkim opisima. Postoje također i arheološka nalazišta lubanja homo sapiensa!! sa vrlo izraženim caninima iliti očnjacima(do 3 cm), objavljeno u Jutarnjem prije nekoliko godina, ne znam koji broj... Isključena je genska malformacija jer su nađeni aleli za tu osobinu u više pripadnika istog tog plemena.

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 20:31 | Message # 13
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Dr. Faust je napisao/la:

Quote
Na koga se to odnosi na vampire ili vukodlake?

i jedne i druge
čak mi vjerojatnije zvuči da postoje vampiri, ali vukodlaci nikako


From beneath you, it devours.
 
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Vampiri i vukodlaci
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


witchcraft.do.am © 2024