Saturday, 27.04.2024, 03:26

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Reinkarnacija
Reinkarnacija
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 21:09 | Message # 1
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Vjerujete li u to? Što za vas znači reinkarnacija? znate li možda što ste bili u prošlom životu?

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
redeemerDate: Saturday, 16.04.2011, 21:10 | Message # 2
Mage
Group: korisnik
Messages: 80
Reputation: 0
Status: Offline
a vjeruju oni indijci u to, dobro, ne samo oni
al ja sam suzdržana
al neam blage kaj sam bila u prošlom životu
kao, rješavala sam neki test, pa mi je ispalo da sam
blia neki poznati istraživač.
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 21:10 | Message # 3
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
znam šta je reinkarnacija. mislima da je moguća. nemam pojma šta sam bila u prošlom životu, ali bih voljela znati.

Witch znaš li ti šta si bio u prošlom životu? (ako vjeruješ u reinkarnaciju, naravno) smile


From beneath you, it devours.
 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 21:11 | Message # 4
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (buffy)
Witch znaš li ti šta si bio u prošlom životu? (ako vjeruješ u reinkarnaciju, naravno) smile

Bio sam visoki svećenik u Indiji... tako barem kaže jedan test... zadnji put sam živio prije skoro 300 godina


I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 21:11 | Message # 5
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
znači ti si nazadovao biggrin

kakav test, želim zant šta sam bila u prošlom životu. ako si rješavao na internetu, please napiši mi link.


From beneath you, it devours.
 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 21:12 | Message # 6
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
ne znači da opet neću postat svećenik(ne katolički naravno)... pa tek mi je 20 smile cool

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
DrFaustDate: Saturday, 16.04.2011, 21:12 | Message # 7
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Možeš nekako nabavit taj test i za nas?
Baš me zanima šta sam bio u prošlom životu.
 
Bamakhepa2Date: Sunday, 22.05.2011, 00:40 | Message # 8
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 20
Reputation: 0
Status: Offline
Ajd ba pa ne uzimate li te testove valjda ozbiljno biggrin
 
frater_ISMI_Date: Friday, 10.06.2011, 12:58 | Message # 9
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 69
Reputation: 1
Status: Offline
Nemojte uzimati te testove ozbiljno, to su notorne gluposti.

Svima se govori da su bili nešto, ili visoki svećenici, Carevi, kraljevi, princeze, a nitko nije bio rob, kmet, probisvijet, kriminalac ili običan, prosjećan čovjek.... a upravo je takvih ljudi, kao i danas, bilo najviše. Lijepo je čuti da je netko bio nešto no to ljudi niste bili.

Da bi imali bar mali uvid u to morali bi proći kroz, nerijetko mukotrpan proces hipnoze i regresije, a ne uz nekakve bedaste i glupave testove.
Ti testovi su vam u rangu sa horoskopom u nekom od žutih tiskovina tipa 24 sata, dok je potpuno druga stvar kad se nekome napravi natalna karta i išćitava uz mnoge računske operacije....

Ako mislite ozbiljno sa okultnom filozofijom onda se morate odvojiti od ovakvih i sličnih gluposti...


Equal Rights and Justice!
"Ljubio sam Ma'at i postao njezin ljubavnik. Njezin sam gospodar i rob!"
"The Method of Science, the Aim of Religion”
 
Bamakhepa2Date: Friday, 10.06.2011, 13:33 | Message # 10
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 20
Reputation: 0
Status: Offline
Hipnoza i regresija nisu bas nesto mukotrpni, samo sto to nije nikakav dokaz buduci se ne razlikuju umisljena i stvarna sjecanja. Cak se i regresija u dogadjaje iz ovog zivota ne smatra pouzdanom. Tek ako se istrazi i utvrdi da je recena osoba stvarno postojala kao i dogadjaji, no i tada postoji teorijski niz mogucnost sem same reinkarnacije kojima bi se dalo objasnjavati.

Nemos nikad bit siguran.
 
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Reinkarnacija
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


witchcraft.do.am © 2024