Thursday, 28.03.2024, 17:47

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Rituali » Magija, kletve ?
Magija, kletve ?
calum_umbrosumDate: Monday, 20.06.2011, 20:14 | Message # 11
Apprentice
Group: Moderatori
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
Možeš i bez magije manipulirati svijestima drugih.
 
frater_ISMI_Date: Monday, 27.06.2011, 15:07 | Message # 12
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 69
Reputation: 1
Status: Offline
Naravno da se manipulirati durgima može bez magije.... čak i lakše....običnim spletkarenjem, a to sa magijom nema veze...

Equal Rights and Justice!
"Ljubio sam Ma'at i postao njezin ljubavnik. Njezin sam gospodar i rob!"
"The Method of Science, the Aim of Religion”
 
piranjaDate: Monday, 27.06.2011, 18:19 | Message # 13
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 63
Reputation: 0
Status: Offline
a možeš li recimo bacit neku ćaroliju na tipa kao da ti on sutra dođe na vrata i kaže "e stari evo ti vraćam ovih 50 kn" (pare koje ti prije nije mislio vratiti)

ili možeš li nešto još ekstremnije: baciš magiju na tipa, i on isto ovako dođe i kaže istu stvar, samo što u ovom slučaju ti njemu te pare uopče nisi nikad ni posudio... značći on to umisli. može li se tako nešto magijati?

sory što imam ovakve glupasste primjere, ali ja sam ti takav, konkretan čovjek koji voli raditi sa praktičnim primjerima biggrin :D biggrin :D
 
frater_ISMI_Date: Tuesday, 28.06.2011, 16:20 | Message # 14
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 69
Reputation: 1
Status: Offline
Quote (piranja)
a možeš li recimo bacit neku ćaroliju na tipa kao da ti on sutra dođe na vrata i kaže "e stari evo ti vraćam ovih 50 kn" (pare koje ti prije nije mislio vratiti)

ili možeš li nešto još ekstremnije: baciš magiju na tipa, i on isto ovako dođe i kaže istu stvar, samo što u ovom slučaju ti njemu te pare uopče nisi nikad ni posudio... značći on to umisli. može li se tako nešto magijati?

sory što imam ovakve glupasste primjere, ali ja sam ti takav, konkretan čovjek koji voli raditi sa praktičnim primjerima biggrin biggrin


Tako teško jer teško da bi mogao ograničiti na točno određeno vrijeme i točno određeno mjesto.
Nadalje, SVAKO djelovanje na drugu osobu, bez obzira da li su u dobrim odnosima ili ne, spada pod ono što neki nazivaju "crnom magijom" koja nosi svoje karmičke posljedice te ne preporučam takve stvari.
Ljudi brzo odustaju od magije i okultizma kad shvate da je cilj samorazvoj, a ne uništavanje drugih te osobna korist. Ljude često ego i koristoljubivost tu koči.

Ne ponosim se nekim stvarima no ovdje ću pojasniti na jednom primjeru..... htio sam doći do jedne cure i znao sam da će drugi dan biti na točno određenom mjestu u točno određeno vrijeme.... bar je trebala biti no nije jer je bilo nevrijeme. Ono što je interesanto je da je moja praksa uspjela TOČNO nakon godinu dana kad je ta cura pozvonila meni na vrata.
Nebitno je sad koji je bio cilj no bitno je da je navedeno uspjelo na način koji ja nisam očekivao.

Naravno ovisi i o realnosti i mogućnosti "želje" jer ako želiš da ti pozvoni Angelina Jolie, G.Bush ili pak jedna Severina....jako teško ili bolje reći nemoguće.


Equal Rights and Justice!
"Ljubio sam Ma'at i postao njezin ljubavnik. Njezin sam gospodar i rob!"
"The Method of Science, the Aim of Religion”
 
piranjaDate: Tuesday, 28.06.2011, 19:10 | Message # 15
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 63
Reputation: 0
Status: Offline
ajde, ajde, nemoj se sramiti i daj sve detalje biggrin :D biggrin

nisam baš najbolje skužio što se tu točno dogodilo
 
Forum » Wicca, magija, religija » Rituali » Magija, kletve ?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


witchcraft.do.am © 2024