Wednesday, 17.04.2024, 00:48

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Obshta » INFO » tematika
tematika
witchdoctor_Date: Thursday, 14.04.2011, 20:39 | Message # 1
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
UnFrozeN je napisao/la:
Quote
sveukupno, tematika ti nije losa...ali je jako lose razgranata... Vampiri i Vukodlaci ne idu u rangu sa Religijom i ostalim...drugim rijecima...to bi trebao biti pod forum foruma ili tema za raspravljanje no ne u zasebnoj sekciji..

Da, shvaćam da nije dobro razgranato, tj razrađeno, ali kao što sam rekao, ovo je beta verzija i još uvijek radim na završnom izgledu.
U svakom slučaju hvala na mišljenju. Dobro bi mi došao i neki konkretni prijedlog.


I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
DrFaustDate: Thursday, 14.04.2011, 20:40 | Message # 2
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Po memi je forum jako lijepo napravljen.
 
DrFaustDate: Thursday, 14.04.2011, 20:41 | Message # 3
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Po meni bi trebalo još otvorit forume o: alkemičarima i alkemiji, europskoj Magiji i europskim Magioničarima, i o okultoj književnosti.
 
witchdoctor_Date: Thursday, 14.04.2011, 20:41 | Message # 4
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Dr. Faust je napisao/la:
Quote
Po meni bi trebalo još otvorit forume o: alkemičarima i alkemiji, europskoj Magiji i europskim Magioničarima, i o okultoj književnosti.

Učinjeno! smile


I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
DrFaustDate: Thursday, 14.04.2011, 20:42 | Message # 5
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Imam jedno pitanje.... Ove kategorije koje sam ja naveo vidim da je otvorena samo Okultna književnost. Šta bi i Alkemičari i alkemija, i europska Magija i europski magioničari trebali isto spadat pod taj forum ili šta? Malo sam zbunjen... Ovo je samo pitanje...
 
witchdoctor_Date: Thursday, 14.04.2011, 20:43 | Message # 6
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Navedene grupe su prikladnije kao topic nego kao zaseban forum...

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
DrFaustDate: Thursday, 14.04.2011, 20:43 | Message # 7
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Ok kužim.
Samo sam pitao...
 
witchdoctor_Date: Thursday, 14.04.2011, 20:44 | Message # 8
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Bez brige, no hard feelings! smile

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
mishamuDate: Thursday, 14.04.2011, 20:46 | Message # 9
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
meni je ovaj forum nekako pretaman, ne volim baš tak potpuno sive ili crne stranice, mal me bediraju i živcira me slika od ove ženske iznad svega, mislim ne da mi se spuštat nemam miša pa zeznuto stalno...
a da samo ne gunđam, sviđa mi se forum, drago mi je što postoji i podforumi su super
 
witchdoctor_Date: Thursday, 14.04.2011, 20:48 | Message # 10
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
@mishamu

Da, razumijem što želiš reći. Sad kad malo bolje vidim, i meni su te boje malo sumorne, ali valjda kad sam kreirao Forum bio sam u nekoj depri smile . Neki ć opet reći da im je baš super ovako... Ah, tko će svima udovoljiti... Nadam se da ćeš ostati stalna članica, unatoč boji... S vremenom je možda i promjenim...


I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
Forum » Obshta » INFO » tematika
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


witchcraft.do.am © 2024