Thursday, 25.04.2024, 19:23

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Rituali » Sto je potrebno za zanimanija s magija
Sto je potrebno za zanimanija s magija
shadowDate: Tuesday, 19.04.2011, 19:14 | Message # 1
Bulgaria
Group: Admin
Messages: 51
Reputation: 0
Status: Offline
Ovo materijal kuto avtorki prava je moj. Prijevod je prez google. Molim, ko nekoj oce, da uzeme da go ispravi.

U stvari, mnogi ljudi još uvijek izabrati da se bave magijom, ili imaju ideju o tome što točno su dobivanje ili ono što im je potrebno. Dakle, u jednom smjeru, čini mi se da bi bilo korisno.

Što je to životinja "čarobnu", a što ćemo jesti.

Magic je ono što svijetu, jer je sila koja drži svijet i nas povezuje sa svijetom. Magic je sve percipiramo i stoga ne postoje dogme i obreda, jer je percepcija je neograničen. Magic je način života, jednom na početku i kraju. Magic je apstrakcija. Magic je zabavno viša sila, niti je deranja stvari za napraviti je ono što je drugima u susret raznim pitanjima i tako dalje.

Je li potreban učitelj magije.

Odgovor na jednu riječ - NE. Da biste saznali magija, to nije samo predavanje. "Učenik" (citati su namjerno) ne uči uočiti magije. "Učitelj" (citati su namjerno) može samo pomoći, ako ih ima. Pravi učitelj magije je života, prirode, svijetu koji nas okružuje.

To su postulati nova škola magije. Zapravo to je dobro znati da postoje stare i nove škole, koje se razlikuju u teoriji i praksi niz značajnih pitanja, ali u ovom slučaju i uchitestvaneto uchenichestvaneto:

Stare škole magije je učio u starom sustavu, ograničena u raznim okvirima i određene korake. Ideja da je potrebno da master (s glavnim Y) ima članstvo u ovoj školi.

Nove (suvremene) škole, omogućava sustavu da bude fleksibilan, čak i ignoriranje neke korake kako uvesti nove načine. Nema nastavnika i učenika, ali jednostavno ljudi koji slijede put i ići desno do točke gdje se mogu dobiti. Stoga je uvjerenje da, ako imate još razmjenu iskustava u grupi i nastavnika kao subjektivan koncept (i istovremeno studenta kao subjektivni izraz) može biti bilo tko, jer svatko zna što je vrijeme prošlost i ono što pogreške i profesionalce mogu pokazati ostatak način, što je smjernica.

Prakticiranje magije.

Magic ne treba prakticirati kao hobi. To je vještina koja tkati zauvijek u utrci i oba ne mogu zaboraviti kako voziti i ne mogu zaboraviti kako to učiniti magije (govorimo o pravu magiju, jer postoje mnogi šarlatani koji uspješno nametnuti trikovi out). Dakle, ako bilo tko želi da se bave magijom, biti ozbiljna ili ne bolje otpada svoje vrijeme i biti usmjeren na druge aktivnosti.

 
shadowDate: Tuesday, 19.04.2011, 19:17 | Message # 2
Bulgaria
Group: Admin
Messages: 51
Reputation: 0
Status: Offline
Gdje se počne baviti magije?

I teorija i praksa ne stvar. I to ne predstavlja dobru osnovu za ulazak, ako zaista, a ne pretvarati se, namjerava baviti magijom. Ključno je znati što je pravi magat. Ostatak je ego.

Dopustite mi da ilustriraju s primjerom. Hoće li iskoristiti Castanede spisima.

Castaneda ga je drogiran, obećavajući mu sastanak s Mescalito. On je predoziran u ovom stanju se nalazi s jedne dagotsvetno tijela psa koji emitira intenzivne svjetlosti. Castaneda je pio vodu u kojoj se percipira svoje tijelo kroz svaku poru, kako tekućina pretvara u dugu grivu sjajan dagotsvetna. Rotirajući nožnim prstima, a time i kontrolu kretanja psa i pas, i klimnuo glavom i Castaneda dolazi prinuda na skok. I tako dalje.

Castaneda je objasnio da je usvojen Mescalito da Mescalito i on igrao i bio je ne-ne pas. I kao što Castaneda ne znam što ... To čini ovu verziju za neko vrijeme. Ali ono što sam vidio nedrogiranite njegovi drugovi ... citat:

"Mi ga ostavio na trijemu, jer smo se bojali da bi napikaesh bilo gdje u sobi.
Svi su se nasmijali visoka.
- Ono što mi je stvarno mi je ...
- Jeste li? - John izimitira me - ne bih ga spomenuli, ali Don Juan je rekao ništa. Vi piškiti cijeli pas.
- Što sam napravio?
- Ne mislim da je pas trčanje jer se bojao od vas. Pas je pokrenut zato što piškiti na njega.
U ovom trenutku, univerzalni prasak smijeha. "

Castaneda, koji je kasnije u svojim knjigama pokazuje da je ovisnicima nije način da se čarolija za vmetna.

Zamislite sada da objašnjenje nedostaje svjedoka i ostaje samo percepcija stvari u ovoj prezentaciji ... Nema stvarnost, zar ne? Psevdorealnostta percepcije i zarobljen čovjek zarobljen u zabludu vaše iskustvo i vaša iskustva.

Ilustrirana kako je lako nekoga tko zna što stvarno napravio da se prevario, da je čini jedan (sastanak s Mescalito idealan, zavedeni riječi i prakse), dok su zapravo radiš drugu (prepikavat s jednog psa jedni druge, jer pas onda se vratio njegov čin sa zakonom).

Tako da kažem prije svega kada se odlučite da želite da se počnemo baviti magijom, potrebno je znati što učiniti.

Što se zapravo događa? Bez tih podataka, čarolija i zabave s magije, nema sumnje možemo ... Ali, takav dagotsvetna Castaneda kaput voziti kretanja psa trzanjem prstiju ... I vjeruje u vožnji.

 
shadowDate: Tuesday, 19.04.2011, 19:18 | Message # 3
Bulgaria
Group: Admin
Messages: 51
Reputation: 0
Status: Offline
Gdje self-obrazovanje počinje

Ako mislite da dobro, da li vježbanje magije su svoje vrijeme, a vi ste odgovorili pozitivno, ona mora početi negdje.

Na primjer, kako bi proširili svoje znanje u području magije. Kritičko čitanje podataka u pitanje, uglavnom zato što je puno knjiga koje su napisali lopove i ne postoje zakoni koji vas zaštititi od štete koju može pretrpjeti. Najčešći trik je samozvantsite avtohipnoza biti podnesene na način izvantelesno iskustvo u astralni, itd., kako bi u najvećoj mogućoj mjeri pod križem će biti "programirano" da takva iskustva. Ako vidite takve prakse, ja osobno savjetovati da ne pokušavaju, nisu zdravi, niti je sigurno da se podvrgne avtohipnoza bez stao na dubinomjer uporište i imati odgovarajuće pripreme i očekivanja.

Istražite povijest magije, a ne ponavljati pogreške magova pred vama. Pravilno praćenje dostignuća znanosti kako bi mađioničar. Ne reagira na ljude koji tvrde da su znanost i magija su neprijatelji, jer znanost je ukrao čarobnu. Ne postoji takva stvar. Magic je znanost od prvog trenutka svog stvaranja. Početna brinuti o čaroliji, počnete se bave znanošću. JA ne preporučiti vam čitati o postignućima znanosti, kada su opisani u okultnim knjigama (mnogi nagađaju i izmisliti muška kolekcija s minimalno kuhana), i također u materijal koji sadrži izraze poput: "Znanstvenici kažu" (ono što oni znanstvenici, gdje su) i onih koji pišu imena znanstvenika koji ne mogu naći ništa ni u Google ili biblioteku. Ne zaboravite Vuchkovistite.

Ako želite, ovdje na site također ima prikupljenih informacija, pregled u siječnju

Promjena počinje od vas. Trebate self-discipline, jer magija nije nešto što se prakticira danas za sutra. Trebali biste biti u mogućnosti naučiti kontrolirati sebe prvi. Biti u stanju odustati kada je u teškoćama.

 
shadowDate: Tuesday, 19.04.2011, 19:19 | Message # 4
Bulgaria
Group: Admin
Messages: 51
Reputation: 0
Status: Offline
Gdje i kada se bave magijom

Pitanje mjesta i vrijeme tih aktivnosti je relevantna, posebno u današnjem zauzet stil života. Naravno, to bi bilo divno da ima dovoljno slobodnog vremena i mirno mjesto gdje možete baviti, ali obično ta značajka nedostaju.

U magije postoje tri osnovne smjernice:

1. Teorija. To je neka vrsta pripreme za stvarnost. Nešto što je radio za druge situacije.
2. Obrazac. Dok teorija je objašnjenje djelovanja, onda je obrazac radi od tog objašnjenja u situaciji u blizini realnom okruženju.
3. Praksi. Praksa je primjena oblika u ekstremnim situacijama. Ponekad nenamjerno obrazac i praksa su zbunjeni. Teorija i praksa je oblik. Praksa sama je zapravo život. To je ono što se može primijeniti u stvarnom svijetu.

Poželjno je da se podudaraju svoje aktivnosti s ovim smjernicama. Da biste koristili svaku priliku da ih razviju.

Mi ne preporučujemo sakupljanje razraditi rituale ili beskoristan tehnika. Postoji puno njih u takvom obliku, ali gubitak vremena. Budući da ne rade u praksi. Zamislite sljedeće ekstremne situacije. Šetnja u ponoć u mraku tamne ulice, a pred vama pop naoružani razbojnik. I nemate oružje. Otekohte ako možete reći: "Stop stop sada da mi treba pola sata za napraviti Mighty Crash ritual ..."

Trebate realnost (ne mislim da radiš nešto, ali zapravo ne morate ništa učiniti), trebate nešto nakon što ste naučili, a zatim u ekstremne situacije kako bi aktivirali drugi. Inače, za vas je gubljenje vremena obrazac s kojima ste radili.

Strah

Postoje ljudi koji pokušavaju umanjiti strah. Gotovo sve je u redu i nema potrebe za strah.
Nemojte omalovažavati značaj straha i koristiti ga zapamtiti biti oprezan. Ako bilo koji zakon ste uplašeni na prvo čitanje, istraživanje je također više. Objasnite svoj strah. Ako je Vaš strah je uzrokovan realna opasnost da vaše fizičko zdravlje (npr. tehnologija uključuje lijekovi) ili oštećenja vaše mentalno zdravlje (želite reći "Bok" na bilo nebitan - demon bog, duh, dok je "izvan" svoje tijelo) nije se pridruže u praksi. Nije sve zlato što glitters.

Tu je nešto drugo. Općenito, strah je aspekt magije na koji na posao. U nekom trenutku morat ćete ustati protiv svoje vlastite strahove i treba biti pobjednik situacije.

 
shadowDate: Tuesday, 19.04.2011, 19:20 | Message # 5
Bulgaria
Group: Admin
Messages: 51
Reputation: 0
Status: Offline
Opasnosti na cesti

Pod okriljem magije su stati mnogi umjetnost. Većina od njih su popularni za njih pisati puno, ritual magije, kaos magije, magija mišljenja, itd. Većina ljudi početi svoje aktivnosti s bilo popularan sustav. U prisustvu dovoljno discipline tijekom vremena, studij i odmor. Popularno je opsežna znanja, odnosno za dvije ili tri godine je u potpunosti koliko je to moguće za proučavanje trendova. U slučaju kritičnosti, što sam spomenuo gore, i da otkrijete sve proturječnosti oni sadrže. Većina od popularnih sustava, koji su dostupni u obliku knjige ili distribuira na internetu su djelo šarlatani. Ne mali dio su napisali ljudi koji iskreno vjeruju, ali u praksi ništa ne može. Bolje je razviti naviku da prepozna te čitanja i kako ih izbjeći.

Ja dati neke kratke upute o tome što se može prepoznati da je praksa je hromost:

1. Vi ne ukazuju jasno rok, koji će pokazati rezultate. Imajte na umu da, ako nije navedeno drugačije izričito unaprijed rezultat magije javlja odmah. Magic u kojoj niste upoznati sa periodom u kojem to počinje djelovati jednostavno nije magija.

2. Odgovor: ". Ako to radi magiju koju ste predložili, uzrok je u tebi" Kada koristite gotove magije (predložak, kao što je spreman rituala, koji je izradio netko drugi), trčanje sve u predložak kao-je i ne dobijete rezultat, uzrok u svakom slučaju ne može biti u vama. Ona je onaj koji je napravio predložak u kojem radite. A ako nešto ne radi za vas i vam netko kaže da ga je radio, to se odnosi na vaš rezultat. Razlog je da magija nije takva stvar u stilu došao do mene ja idem ", tj. u jednoj vožnji, a ako drugi ne. U jedinstvenu primjenu praksi situacija je kao što slijedi, ili radi u svim koji su se sastali isti za to ili ne rade za svakoga. Također nema čarobnu "radio na pola.

3. Juicy transovo države kao put do drugih svjetova. Transovite uvjeti često se koristi u magiji, ali oni samo dovesti do tvoj vlastiti unutarnji svijet i drugdje. Ako ciljate ovaj dio magije moraju biti vrlo oprezni, moguće su nuspojave, kao što pechalbarite obično traže za spremanje, tako da su pad prodaje knjiga ili popularnosti. Amnezija (djelomičan ili ukupno) je jedan od njih.

4. Uključenost u području koje je poznato da znanje većina ljudi su malo. Primjer omeshva je čarolija i kvantna fizika. Izbjegavajte one čitanja u kojem vam nedostaje znanja da li manipulirati.

-------------------------------------------------- --------------------

Druga opasnost, koja možete susresti, to je da se odlučite da se pridruže grupi koja se bavi magijom. Ima dosta takvih u Bugarskoj. U grupi praksi, ne postoji ništa krivo u principu, ali vam svibanj imati koristi samo određene vrste grupne prakse. Će dati mogućnosti i ono što bi trebalo izbjeći da grupne prakse, a što bi moglo biti korisno za vas.

Prvo, što nije točno grupne prakse:

1. Grupa je stvorena za kontinuirani rad istog sastava. Obvezati da susret sa ostatkom grupe redovito i živjeti. Ciljevi postojanja stalne grupe su sumnjičavi. Takva struktura se često percipira-sekte, brojne skupine sa stalno zaposlenima, njih vođeni centralizirano upravljanje. Struktura je konusna i često sudjeluju u grupama su svjesni njezine

2. Skupina zabranjuje kritiku u jednom ili drugom obliku.Nedostatak prave kritike sprječava izvješćivanje o napretku.

3. Naglasak je stavljen samo, ili akcija (oblik i praksa), ili samo razgovor (teorija). Teorija, praksa i oblik neraskidivo su povezani. Ne možete imati samo jedan od njih. Na primjer, pisati, prvo morate biti učio abecedu. Tako je is magijom. Ako želite učiniti, najprije se mora naučiti i teoriju.

4. Grupe kao što su "nam je činiti da smo učiniti nešto." Imaju tendenciju da se "napravi" čaroliji susreta u pub.

Sada, ako držite da se bave magijom, radne skupine, to bi trebalo donijeti vam sljedeće prednosti:

1. Da biste saznali nešto novo bez vezana trajno s grupom bez potrebe da postane dio stalnog strukture.

2. Vi ne uzeti slobodu da misle i da su kritične.

3. I koja se bavi teorijom, i oblik i prakse.

-------------------------------------------------- --------------------

Sljedeća opasnost je povezana s zatsiklyaneto. Da bi to izbjegli, učiniti ono što vaši planovi kao razvojnih ciljeva naprijed, ali na kraju zadatka, započeti s treninga sljedeći.

 
Forum » Wicca, magija, religija » Rituali » Sto je potrebno za zanimanija s magija
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


witchcraft.do.am © 2024