Thursday, 28.03.2024, 20:44

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Astrologija » Natalne karte
Natalne karte
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 22:42 | Message # 1
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Imate li svoju natalnu kartu? Jeste li bili kada kod neke osobe da vam ju napravi? Znate li što je to?

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 22:43 | Message # 2
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
nism sigurna... šta je natalna karta

From beneath you, it devours.
 
DrFaustDate: Saturday, 16.04.2011, 22:43 | Message # 3
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Neznam šta je to natalna karta...
Možeš li objasnit što je to?
 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 22:44 | Message # 4
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Natalna karta je vaš osobni horoskop baziran na mjestu, satu, datumu i godini vašeg rođenja... Izrađuje ga iskusni i/ili školovani astrolog. Prikazuje položaj i utjecaj planeta i zvijezda na tijek vašeg života, od rođenja do smrti...

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
DrFaustDate: Saturday, 16.04.2011, 22:44 | Message # 5
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Hvala na informaciji.
Znaš možda nekoga tko bi to mogao napraviti?
 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 22:44 | Message # 6
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
nema na čemu, ne znam nikoga tko bi ti to mogao napraviti... meni je napravila jedna žena, ali s njom više nisam u kontaktu...

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 22:45 | Message # 7
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
da u tom slučaju imam, napravila nam je ista žena. nisam pročitala, nisam htjela.

From beneath you, it devours.
 
Eagle-1Date: Saturday, 16.04.2011, 22:45 | Message # 8
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 15
Reputation: 0
Status: Offline
www.astrodienst.com mislim da je to taj sajt. Imaju sve vrste horoskopa i između ostaloga nude izradu natalnih karata (računalo), jedino što će te morati nositi kartu kod nekoga da vam je rastumači.
 
DrFaustDate: Saturday, 16.04.2011, 22:46 | Message # 9
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Hvala za link. I trebat ću onda samo nać nekog da mi rastumači a neznam nikog tko bi to znao... To će biti najteži dio izgleda...
 
frater_ISMI_Date: Tuesday, 14.06.2011, 11:49 | Message # 10
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 69
Reputation: 1
Status: Offline
Ja sam sam sebi napravio natalnu kartu davno prije no sad i da hoću ne mogu jer nemam knjigu sideralnih vremena, a ta knjiga dođe puno previše, a pošto se ne bavim profesionalno astrologijom, ne vidim razloga kupovati.
No nemorate se mučiti sa prostoručnom izradom koja može potrajati niti davati veliku lovu da vam netko napravi natalnu kartu. Postoje danas vrlo dobri programi (astrolog-> http://www.google.com/search?....ql=&oq= ), profesionalni programi kojima treba samo navesti varijable i to je to. Čak mislim da vam tekstualno, u grubo objasne svaku kuću. Mislite da danas astrolozi ručno izračunavaju i izrađuju natalne karte? Ne budite smješni....


Equal Rights and Justice!
"Ljubio sam Ma'at i postao njezin ljubavnik. Njezin sam gospodar i rob!"
"The Method of Science, the Aim of Religion”
 
Forum » Wicca, magija, religija » Astrologija » Natalne karte
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


witchcraft.do.am © 2024