Thursday, 25.04.2024, 23:09

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Utjecaj mističnog na svakodnevni život
Utjecaj mističnog na svakodnevni život
sama_elDate: Saturday, 16.04.2011, 21:28 | Message # 1
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 21
Reputation: 0
Status: Offline
Kako utječu vaša uvjerenja na svakodnevni život? Je li vaša praksa čisto ubijanje vremena
ili prenosite sva svoja iskustva na razne životne situacije?
Mislim da onaj tko se uistinu bavi ezoterijom i raznim transcendentalnim aktivnostima mora
osjetiti nekakav utjecaj na svoj um. Ja znam da sam se promijenio.
Jeste li se vi promijenili?


Dum salutatis, ita salutabimini.
 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 21:28 | Message # 2
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Apsolutno, moć misli je nevjerojatna... Ne znak ako ste čitali knjigu/gledali film Tajna, ali puno istine ima u tome... Zakon privlačnosti je u biti temeljni zakon postojanja. Ono što pošalješ u Svemir, trostruko se vraća(stara vještičja), bilo "loše" ili "dobro", jer ni jedno u biti ne postoji. Postoji samo Moć i oni koji je se boje.

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
shadowDate: Saturday, 16.04.2011, 21:29 | Message # 3
Bulgaria
Group: Admin
Messages: 51
Reputation: 0
Status: Offline
E=mc na 2
Energija e ekvivalentna na materija. Ovo - energija i materija, oni nisu 2 razlishni neshta. Taka i magiata e samo oste edan nacin da se opisuva Vselenata, koja e energija, koja e materija. A Vselenata ne e razdelena po materja\energija. Ona si e ona. Magija e sila, koja ni veze s Vselena. A ritual e samo ukrasa. Ne e potreben ritual.

Zanimaniata s magia nemat smisal, koga ne sa cast ot zivota i magija trebva da se potrebeva na mesto. Ono se edno da smo ucili karate i kutu se sbijemo s nekoj, da ne mojemo nisto karatesko da napraimo u zashtita. Ne redi da ni , pa mi da si odimo dom i tam da se praimo na karatisti. Taka e i s praktikata u magijata.

Attachments: 0593922.gif (0.9 Kb)
 
sama_elDate: Saturday, 16.04.2011, 21:38 | Message # 4
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 21
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (shadow)
Apprentice
Group: Admin
Messages: 24
Reputation: 0 ±
Status: Offline
E=mc na 2
Energija e ekvivalentna na materija. Ovo - energija i materija, oni nisu 2 razlishni neshta. Taka i magiata e samo oste edan nacin da se opisuva Vselenata, koja e energija, koja e materija. A Vselenata ne e razdelena po materja\energija. Ona si e ona. Magija e sila, koja ni veze s Vselena. A ritual e samo ukrasa. Ne e potreben ritual.

Zanimaniata s magia nemat smisal, koga ne sa cast ot zivota i magija trebva da se potrebeva na mesto. Ono se edno da smo ucili karate i kutu se sbijemo s nekoj, da ne mojemo nisto karatesko da napraimo u zashtita. Ne redi da ni , pa mi da si odimo dom i tam da se praimo na karatisti. Taka e i s praktikata u magijata.

Istina (koliko sam shvatio)! Svakodnevnicu i ezoteriju treba uskladiti da bismo izvukli maksimum od obiju stvari, ali pretpostavljam da se taj proces događa prirodno osim ako ustrajemo na stvaranju nekog duševnog poremećaja.


Dum salutatis, ita salutabimini.
 
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Utjecaj mističnog na svakodnevni život
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


witchcraft.do.am © 2024