Saturday, 20.04.2024, 13:58

Welcome gost | RSS
Neka Magija opet blista!
MainRegistrationLogin
[ Novi postovi · Članovi · Pravila Foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: calum_umbrosum  
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Meditacija
Meditacija
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 20:33 | Message # 1
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Da li meditirate inače i da li vam to koristi?

U zadnje vrijeme sam prestao, i jako mi je žao zbog toga, ali nikako da to promijenim! ... Prije sam obožavao meditirati uz opuštajuću glazbu, ili u prirodi... Sad dok sam na fakultetu, potpuno sam izgubio tu praksu...


I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
DrFaustDate: Saturday, 16.04.2011, 20:42 | Message # 2
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (witchdoctor_)
Da li meditirate inače i da li vam to koristi?

U zadnje vrijeme sam prestao, i jako mi je žao zbog toga, ali nikako da to promijenim! ... Prije sam obožavao meditirati uz opuštajuću glazbu, ili u prirodi... Sad dok sam na fakultetu, potpuno sam izgubio tu praksu...

Nikad nisam meditirao... redface

Ali možda ću uskoro počet. Ako netko ima neki savjet zamolio bi ga da mi kaže.

 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 20:43 | Message # 3
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
možeš si uključit opuštajuću muziku, leć i pokušat pratit svoje misli, tj. "ispraznit"glavu. porobaj ne mislit, neko vrijeme. ili se možeš jednostavno opustit, i zamislit da si negdje u prirodi. učinkovito je.

From beneath you, it devours.
 
DrFaustDate: Saturday, 16.04.2011, 20:46 | Message # 4
Mage
Group: korisnik
Messages: 98
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (buffy)
možeš si uključit opuštajuću muziku, leć i pokušat pratit svoje misli, tj. "ispraznit"glavu. porobaj ne mislit, neko vrijeme. ili se možeš jednostavno opustit, i zamislit da si negdje u prirodi. učinkovito je.

Hvala na savjetu pokušat ću sad za Uskršnje praznike biggrin

 
redeemerDate: Saturday, 16.04.2011, 20:47 | Message # 5
Mage
Group: korisnik
Messages: 80
Reputation: 0
Status: Offline
nije to teško
može se čak nešto naučiti iz crowleyeve magike
iako to su već za napredne ljudove priče
ali, ugl, daje korisne savjete

da, zapravo bi trebala neka fina mjuza u pozadini bit
i clear mind
pustit da misli teku slobodno, kao kroz jedan uski tunel
da ne budu kontrolirane od strane uma

 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 20:47 | Message # 6
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
U biti za pravu meditaciju ne bi trebalo koristiti ništa što odvraća um od potpune koncentracije, dakle tu spadaju mirisni štapići, glazba i slično! Za opuštanje da, ali ne i za meditaciju. Ljudi znaju često puta pobrkat te dvije stvari.

I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 20:48 | Message # 7
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
meni muzika pomaže pri poboljšanju koncentracije... akd počnem meditirati čujem, ali za koju minutu više ne, tako da mi je svejedno, uključila muziku ili ne

From beneath you, it devours.
 
witchdoctor_Date: Saturday, 16.04.2011, 20:49 | Message # 8
Archmage
Group: korisnik
Messages: 212
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (buffy)
meni muzika pomaže pri poboljšanju koncentracije... akd počnem meditirati čujem, ali za koju minutu više ne, tako da mi je svejedno, uključila muziku ili ne

Mislim da je to malo teže. Za ovo što si ti napisala, dakle potpuno isključivanje misli, potrebne su godine i godine prakse.


I am the hands of the Goddess and to Her I offer these... Images made sacred by the spirit in our hearts. Abundance is Your essence of Being. Blessings flow from You Limitlessly. Your Universe is harmony and tension in Balance.
 
redeemerDate: Saturday, 16.04.2011, 20:49 | Message # 9
Mage
Group: korisnik
Messages: 80
Reputation: 0
Status: Offline
čovječe, ja tek kad si mjuzu pustim, onda je gotovo
počnem pjevat, i gotovo, nejde više niš
 
buffyDate: Saturday, 16.04.2011, 20:50 | Message # 10
Apprentice
Group: korisnik
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (witchdoctor_)
Mislim da je to malo teže. Za ovo što si ti napisala, dakle potpuno isključivanje misli, potrebne su godine i godine prakse.

nisam rekla da mogu potpuno isključit misli ,samo se koncetriram na ono šta sam zamislila, i da kad to učinim više ne čujem muziku... velika je to razlika... a do mogućnosti potpunog isključivanja mojih misli trebat će mi još vježbe.


From beneath you, it devours.
 
Forum » Wicca, magija, religija » Mistika » Meditacija
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


witchcraft.do.am © 2024